Kavčí hory Office Park

Kavčí hory Office Park

Budova Kavčí Hory Office Park byla dokončena v roce 2008 a výraznou měrou přispěla k rozvoji Prahy 4 - Pankráce jakožto jednoho z významných administrativních center města.

Budova, která je schopna nabídnout celkových 36 500 m2 pronajímatelné kancelářské plochy, je koncipována jako hřebenový systém. Spojovací trakt propojuje čtyři na něj kolmá křídla. Východní křídlo dominuje stavbě jedenácti podlažími, další tři křídla ustupující na západ jsou šestipodlažní. Půdorys budovy umožňuje umístění až 6 500 m2 kancelářských ploch na typickém podlaží, které je díky dispozičnímu řešení flexibilně dělitelné až na 17 samostatných nájemních jednotek. Dvě samostatné recepce umožňují rozdělení celého objektu na dvě části. Součástí celého komplexu je i restaurační zařízení. V podzemních podlažích se nacházejí parkovací stání, archivy a technické zázemí.

Vysoce kvalitní technické vybavení objektu, na něž společnost HOCHTIEF Development Czech Republic klade tradičně velký důraz, zajišťuje nejen komfortní prostředí uvnitř kancelářských prostor, ale umožňuje také snížení provozních nákladů celé budovy na minimum.

Mezi největší nájemce budovy patří společnosti ICZ, Wüstenrot, RWE, Gfk či Merck

Postranní informace

Obrázek projektu

kavci hory offices

Klíčová data

Hrubá podlažní plocha: 

43 000 m2

Pronajímatelné prostory: 

Kanceláře 36 500 m2
Restaurace 710 m2
Obchody 350 m2
Sklady 4 000 m2

Parkovací místa: 
700
Realizace: 
dokončení 2008

Další informace