Trianon

Trianon

Budova Trianon, jejíž stavba byla dovršena na jaře 2009, je nejnověji dokončeným projektem společnosti HOCHTIEF Development Czech Republic. Jedná se o klasickou ukázku moderní administrativní budovy, která vyhoví i těm nejnáročnějším nájemcům. V soutěži Nejlepší z realit 2009 byla oceněna třetím místem v kategorii Nové kancelářské projekty.

Objekt, jenž disponuje celkovou pronajímatelnou plochou 18 500 m2, se skládá ze tří základních částí. Hlavní budovu tvoří osmipodlažní podélný blok a čtyři na něj kolmá šestipodlažní křídla. Dominantou objektu je nárožní dvanáctipodlažní věž ve tvaru válce. Navržený koncept umožňuje maximálně flexibilní dispoziční uspořádání dle požadavků uživatele. Prostory lze dělit na jednotlivé kanceláře, jejichž velikost je násobkem základního modulu 1,35 m. Hloubka objektu spolu se světlou výškou 3,0 m dovoluje též využití prostor pro otevřené dispozice, tzv. open plan.

Trianon nabízí nejmodernější technické vybavení. Tradičně velký důraz byl kladen na ekonomický provoz objektu. Naším cílem je poskytnout uživateli co nejlepší poměr kvality a ceny.

Dvě třetiny budovy si pronajala Česká spořitelna, dalšími nájemci jsou i společnost TNS Aisa, Alwil Software, Pojišťovna České spořitelny, Allianz pojišťovna, provozovnu zde má i restaurace Kolkovna.

Postranní informace

Obrázek projektu

trianon

Klíčová data

Hrubá podlažní plocha: 

23.000 m2

Pronajímatelné prostory: 

Kanceláře 18 500 m2
Restaurace 550 m2
Obchody 480 m2

Parkovací místa: 
298
Realizace: 
dokončení 2009

Další informace