Hadovka Office Park

Hadovka Office Park

Projekt Hadovka Office Park byl prvním projektem realizovaným společností HOCHTIEF Development Czech Republic, jež byl dokončen v roce 2000. Jedná se o výjimečný kancelářský komplex, jehož kvality byly v roce 2000 oceněny prvním místem v kategorii nových kancelářských projektů v prestižní soutěži Nejlepší z realit.

Hadovka Office Park se nachází v ulici Evropská v Praze 6. Celý komplex je tvořen čtyřmi pětipodlažními budovami o celkové pronajímatelné kancelářské ploše cca 23 300 m2. Jednotlivá podlaží jsou koncipována tak, aby mohla být rozdělována maximálně flexibilně podle požadavků nájemců. Objekt má k dispozici také více než 450 parkovacích míst, která jsou umístěna ve dvou podzemních podlažích. Samozřejmostí je využití nejmodernějších technologií a vysoce kvalitních materiálů v rámci celé stavby.

Polovinu prostor si ještě před dokončením stavby pronajala společnost Siemens. Dalšími významnými nájemci jsou například společnosti Novo Nordisk, Sanofi-Synthelabo, Abott Laboratories, British Airways či Sun Microsystems

Postranní informace

Obrázek projektu

hadovka

Klíčová data

Hrubá podlažní plocha: 

23 300 m2

Parkovací místa: 
450
Realizace: 
dokončení 2000