Technopark

Technopark

Technopark Pekařská se v roce 2003 stal druhým dokončeným projektem v historii společnosti HOCHTIEF Development Czech Republic.

Skládá se ze dvou vzájemně propojených objektů ve tvaru písmene L, které dohromady nabízejí cca 7 800 m2 kancelářských ploch. V nadzemních podlažích jsou umístěny kancelářské prostory, v přízemí jsou vstupní recepce a kantýna. Podzemní podlaží jsou vyhrazena pro parkovací stání, skladové a archivní plochy a pro zázemí kantýny. Z důvodů zajištění maximální flexibility jsou v objektu tři vertikální jádra, a to jak komunikační, tak instalační. Tento koncept umožňuje velmi flexibilní dělení jednotlivých podlaží až na 6 nájemních úseků, přičemž velikost nejmenší nájemní jednotky je cca 220 m2. Zároveň je možné vytvořit až tři samostatné vstupy v přízemí, které mohou majoritní nájemci využít jako své privátní recepce.

Technopark byl od počátku koncipován tak, aby vyhověl i velmi náročným uživatelům. Nabízí moderní architektonické řešení a komfortní a vysoce kvalitní technické vybavení.

Nejvýznamnějšími nájemci Technoparku Pekařská jsou společnosti Siemens, BSH, Rockwell Automation či Commerzbank

Postranní informace

Obrázek projektu

technopark

Klíčová data

Hrubá podlažní plocha: 

9 700 m2

Pronajímatelné prostory: 

Kanceláře 7 800 m2

Parkovací místa: 
160
Realizace: 
dokončení 2003