Profil společnosti

Profil společnosti

HOCHTIEF Development Czech Republic působí na českém trhu od roku 1997. Je dceřinou společností HOCHTIEF Projektentwicklung GmbH.

Společnost se zaměřuje na aktivity v oblasti investic ve stavebnictví včetně komplexního projekt managementu, tj. vývoj projektu po technické, ekonomické, právní a organizační stránce, projektové financování, právní, technický a finanční dohled realizovaných projektů a dalších souvisejících činností.

S výstavbou prvního kancelářského projektu začala společnost HOCHTIEF Development Czech Republic již ve druhém roce své existence. V roce 2000 se tak prvním dokončeným projektem stal Hadovka Office Park, který se nachází na Evropské ulici v Praze 6. Následovaly projekty Technopark Pekařská na Praze 5 a Kavčí Hory Office Park na Praze 4. Zatím nejnovějším dokončeným projektem je kancelářská budova Trianon stojící na Budějovickém náměstí v Praze 4.

Společnost HOCHTIEF Development Czech Republic má v současnosti připraven další ambiciózní projekt v oblasti komerčních nemovitostí. Projekt Office Islands nabídne v plánovaných sedmi budovách téměř 77 000 m2 kancelářských a obchodních ploch.